Czas lokalny Warszawa: 23:38 Data: 31.08.2016

O Firmie

  • Services / UsługiServices / Usługi
  • Services / UsługiServices / Usługi
  • Services / UsługiServices / Usługi

Telefon: +48 22 635 30 00
Telefon alarmowy: +48 721 600 000
E-mail: info@limuzyna.pl Skype: limospoland

Biuro: Biały Kamień 2 / U6
02-593 Warszawa, Polska
9:00 - 17:00 (poniedziałek - piątek)

Dane firmy: Windstar Travel & The Limousine Service
Niska 3/18
00-179 Warszawa, Polska
NIP EU: PL525-19-10-653
REGON: 012722340

Limuzyna.pl jest firmą założoną w 1995 roku przez Tomasza Nowickiego i Ryszarda Nowickiego, świadczącą szeroki zakres wynajmu limuzyn z kierowcą oraz usług turystycznych, która stanowi zarazem nieodłączną część firmy Windstar Travel & The Limousine Service - Warszawa, Kraków, Polska.

Usytuowana w centrum Warszawy Limuzyna.pl jest doskonałym wyborem aby w pełni i na czas realizować Państwa zamówienia. Świadczymy usługi wynajmu limuzyn na terenie Polski i Europy, nasze dwie bazy mieszczą się w Warszawie i Krakowie.

Oferując pełną gamę luksusowych samochodów od ekskluzywnych, luksusowych i sportowych limuzyn, przez SUV-y, komfortowe vany / MPV, busy oraz autokary, zapewniamy swoim odbiorcom profesjonalny i wciąż udoskonalany serwis usługi wynajmu limuzyn. Do dyspozycji naszych Klientów, oferujemy bezpłatny dostęp do Internetu w naszych limuzynach (Free InCar HotSpot Internet WiFi).

Firma Limuzyna.pl miała zaszczyt i przyjemność współpracować z wieloma znakomitymi i sławnymi osobistościami branży muzycznej i filmowej oraz najpotężniejszymi koncernami przemysłowymi z całego świata.

Firmę wynajmu limuzyn współtworzą doskonale wykwalifikowani i przeszkoleni w zakresie znajomości języków obcych pracownicy (koordynatorzy, kierowcy, przewodnicy), których rozległa wiedza krajoznawcza terytorium Polski odpowiada najsurowszym standardom warunkującym niezawodny i w pełni dyskretny limo service.

Przedkładając ponad wszystko punktualność, niezawodność i prezencję kierowców oraz nienaganny wygląd naszych limuzyn, dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni koordynatorzy z pomocą wysoce skomputeryzowanego centrum operacyjnego, z wyprzedzeniem przewidują i niezwłocznie realizują sugestie swych odbiorców.

Akceptujemy wszystkie dostępne karty kredytowe (VISA, MASTERCARD, AMEX)

Nasze biuro

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć
Zamknij
Zamknij